USŁUGI

DASZKI, ZADASZENIA, MARKIZY
FASTLOCK

PRODUCENT ZADASZEŃ I MARKIZ

PRODUCENT ZADASZEŃ I MARKIZ

Niewielkie daszki nad drzwiami wejściowymi lub balkonem to popularne rozwiązanie, które pozwala poradzić sobie ze skutkami działania czynników atmosferycznych utrudniających codzienne funkcjonowanie. Pomagają chronić przed słońcem, deszczem oraz, w niektórych przypadkach, także wiatrem. Oprócz nich w ofercie PBM znajdują się również funkcjonalne markizy. Odpowiednio dobrane pozwolą znacznie ułatwić codzienne życie.

Rodzaje zadaszeń

Daszki nad wejściem

Daszki nad wejściem

Posiadanie daszków nad wejściem do domu lub firmy to doskonały sposób na ochronę przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi. Podczas sięgania po klucze przy próbie wejścia do budynku często ogromną przeszkodę stanowi padający deszcz. To samo ma miejsce w przypadku wizyty gości lub klientów w firmie, którzy czekając na otwarcie drzwi, muszą znajdować się na zewnątrz. Odpowiednio dopasowany dach może zapewnić im schronienie przed deszczem lub odrobinę cienia podczas świecącego słońca.
Daszki na balkon

Daszki na balkon

Każdy, kto posiada balkon w mieszkaniu, wie, jak bardzo zwiększa on komfort życia w bloku. Umożliwia możliwość zaczerpnięcia świeżego powietrza bez konieczności wychodzenia z całego obiektu. Odpowiednio dobrany daszek pozwoli cieszyć się tymi korzyściami jeszcze dłużej. Chroni przed niekorzystną pogodą oraz upałem. Wyjątkowe daszki na balkon z oferty PMB są dostosowywane do potrzeb konkretnego projektu, a więc można mieć pewność, że będą spełniały swoją funkcję w stu procentach. Poza tym prezentują się doskonale.
Markizy

Markizy

Markizy to bardziej uniwersalne rozwiązanie niż daszek montowany na stałe. Mogą być wykorzystywane jako zadaszenie tarasu, patio czy części domowego ogródka. Największą ich zaleta jest możliwość składania i rozkładania, dzięki czemu można ich użycie uzależnić od sytuacji pogodowej. Po drugie, kiedy daszek nie jest rozłożony na stałe, ulega mniejszemu zniszczeniu, co znacząco wpływa na jego żywotność.
Zalety produkowanych przez nas elementów zadaszenia

Zalety produkowanych przez nas elementów zadaszenia

Dbamy o to, aby nasze daszki i markizy były jak najlepsze, dlatego dużą wagę przywiązujemy do precyzyjnego procesu produkcji. To sprawia, że ostateczne produkty są bardzo wytrzymałe i praktyczne. Wiemy również, jak ważny jest wygląd elementów umieszczonych na zewnątrz domu, dlatego daszki z naszej oferty są bardzo estetyczne. Istnieje możliwość wyboru modelu dopasowanego do indywidualnych wymagań technicznych oraz stylistycznych.

Co wybrać?

Jeżeli szukasz odpowiedniego daszku dla siebie, koniecznie skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy rozwiązanie dopasowane w pełni do potrzeb Twojego biura, domu lub mieszkania. Zapraszamy do zadawania pytań telefonicznie oraz przez formularz kontaktowy.
Infolinia 24/7 - 518 854 113